186/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez znajomości języka produkcja detergentów we Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 lipca 2020 03:12

Fabryka z Fredrikstad szuka chętnych, jak również pary do podjęcia od zaraz pracy w Norwegii przy produkcji detergentów. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego wymaganej przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji w fabryce detergentów

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek, obsługa maszyn produkcyjnych oraz ich konserwacja i mycie
  • ponadto przeprowadzanie kontroli jakości i pakowanie produktu gotowego
  • zadania są proste i nie wymagają specjalnych umiejętności czy kwalifikacji

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od lipca – sierpnia 2020
  • gotowość do pracy zmianowej
  • punktualność, niezawodność, solidność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia zdobytego w podobnej pracy

Oferujemy:

  • przeprowadzenie aplikacji w sposób bezpieczny – przez komunikator/online
  • pomoc w trakcie rekrutacji, przy tłumaczeniach, zorganizowaniu przejazdu do Norwegii, dopełnianiu spraw w urzędach itp.
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość skorzystania z płatnego zakwaterowania na miejscu za 4500 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d007/20.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 1675f08e94935f8e