160-180/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par przy produkcji kosmetyków bez języka Bærum

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 października 2018 02:44

Oferta aktualnej pracy w Norwegii dla par na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Bærum dla Polaków bez znajomości języka przy przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 160-180 NOK na godzinę pracy

Lokalizacja: Bærum, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • zatrudnienie na stanowisku produkcyjnym w fabryce kosmetyków
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości, obsługą oraz konserwacją maszyn produkcyjnych, pakowaniem gotowego produktu

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B i własny samochód
  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • wysokie zarobki wypłacane na czas
  • pracodawca zapewnia bonusy finansowe na przynajmniej częściowe pokrycie kosztów zamieszkania
  • rzetelne warunki zatrudnienia
  • płatne zamieszkanie w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia okresu zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/10/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9085bc276d157573

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii dla par przy produkcji kosmetyków bez języka Bærum”

  1. Agnieszka Dulnikowska na 22 października 2018 @ 15:25

    zainteresowane dwie osoby od zaraz tel. 609900141

  2. Jarek Graczyk na 12 stycznia 2019 @ 16:47

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy z małżonką proszę o kontakt telefoniczny 781315450