162,40/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla pomocy kuchennej bez języka Lillehammer 2020

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 stycznia 2019 02:00

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii 2020 na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w restauracji z Lillehammer.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej i bezpiecznej kuchni restauracji hotelowej o standardzie trzech gwiazdek
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie składników, dbanie o wysoką jakość i porządek

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dobra kondycja fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od lutego 2020
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • odzież roboczy
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • płatne wyżywienie na kuchni w cenie 100 NOK za dzień
  • opieka polskojęzycznego przełożonego
  • pracę w Norwegii od zaraz

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/0002/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 2935c4ccfddba364

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii dla pomocy kuchennej bez języka Lillehammer 2020”

  1. Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy
    Proszę o kontakt telefoniczny
    781059007
    Pozdrawiam