Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

b/d NOK

Od zaraz praca w Norwegii dostawca – pakowacz bez języka Hordaland

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 16 września 2013 01:14

Hurtownia żywności z Bergen poszukuje dostawcy-kierowcy do pracy w Norwegii przy pakowaniu i rozwożeniu towaru bez języka Norweskiego. Pracodawca wymaga prawa jazdy kat. B oraz znajomości języka angielskiego w mowie na poziomie dobrym.

Stanowisko: dostawca/zaopatrzeniowiec
Miejsce pracy: Bergen, Norwegia
Zarobki: do ustalenia
Rodzaj umowy: stała na 1/2 etatu

Zadania:
- praca przy załadunku towaru i rozwożeniu do klientów zgodnie z ich zamówieniem
- wyładunek towaru u klienta, zbieranie potwierdzeń odbioru
- praca w szybkim tempie

Wymagania:
- język angielski w mowie na dobrym poziomie
- czynne prawo jazdy kat. B
- osoba nie karana (zaświadczenie)
- motywacja do pracy
- osoba dokładna, uporządkowana
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
- wynagrodzenie zgodne z zawartą umową (do negocjacji)
- gruntowne szkolenia i możliwość rozwoju
- możliwość zwiększenia zakres obowiązków

Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty prosimy o kontakt z Fredrik Engen:

Tel. 459 05 414 lub e-mail: fredrik.engen @ mve.no

źródło: www.finn.no
link: http://bit.ly/1eg7SG9

ID Ogłoszenia: 29152363027d1c2d

2 Odpowiedzi na “Od zaraz praca w Norwegii dostawca – pakowacz bez języka Hordaland”

  1. Witam , mam 24 lata i jestem zainteresowana Waszą ofertą . Jestem osobą dyspozycyjną. Posiadam prawo jazdy kat.B. Pozdrawiam

  2. Witam
    Jestem zainteresowany pańską ofertą .
    Mam na imię Sebastian , mam 23 lata .
    Spełniam wszystkie wyżej wymienione wymagania. Posiadam odpowiednie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku .Jestem punktualny , zdyscyplinowany , szybko się uczę oraz aklimatyzuje się w nowych warunkach . Dodatkowo swobodnie operuje jezykiem angielskim oraz posiadam prawo jazdy kat.B . Dostępny od zaraz

    Kontakt : 788907929 lub dejvid702@yahoo.com