do uzgodnienia NOK

Od zaraz praca w Norwegii na magazynie sprzętu RTV bez znajomości języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 września 2018 02:46

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie na pół roku dla Polaków w Bergen bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • praca przy kompletowaniu zamówień na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV
  • ponadto do zadań należy pakowanie, wysyłka, aktualizowanie stanów magazynowych, przyjmowanie towarów itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasy
  • zdyscyplinowanie, samodzielność
  • umiejętność pracy w grupie
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pół roku
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypacane w walucie euro
  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – umowę, odprowadzanie podatku, składek oraz ubezpieczenie
  • zakwaterowanie odpłatne, koszt miesięczny to 3000 NOK od osoby
  • opieka polskojęzycznego koordynatora i pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).
E-post:

LagerarbeidBemanning@fastservice.com z dopiskiem
„lagermedarbeider 010/2018″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 2065bb001c37b455

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii na magazynie sprzętu RTV bez znajomości języka Bergen”

  1. Witam. Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt. 512463371

  2. Jestem zainteresowany