171 /h NOK

Od zaraz praca w Norwegii produkcja przynęt wędkarskich bez języka Haugesund

  • Miasto: Haugesund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 marca 2016 04:23

Od zaraz poszukiwani pracownicy do pracy w Norwegii na produkcji przynęt wędkarskich. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Haugesund przy montażu woblerów oraz kontroli jakości i pakowaniu wyrobów.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Haugesund
Liczba wakatów: 4
Start: połowa kwietnia 2016
Zarobki: 171 NOK brutto/h

Zadania:
– produkcja przynęt przy stole montażowym
– lakierowanie, nanoszenie ornamentów
– uzbrajanie przynęt w kotwiczki lub haki
– przeprowadzanie wyrywkowych testów jakościowych
– pakowanie gotowych woblerów wraz z instrukcją

Wymagania:
– w pierwszej kolejności mile widziane będą osoby pasjonujące się wędkarstwem spinningowym
– dokładność, drobiazgowość, dobry wzrok, zmysł estetyczny
– język angielski w stopniu podstawowym
– dyspozycyjność na okres minimum pół roku (od kwietnia do końca września)
– umiejętność pracy w grupie
– zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– umowę na norweskich warunkach – 6 miesięczny kontrakt
– dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia oferty
– atrakcyjne wynagrodzenie plus liczne dodatki
– możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej zapewnionej przez agencję (ok 4000 – 5000 NOK miesięcznie)
– uczciwe, przejrzyste warunki zatrudnienia
– wsparcie Polskiego opiekuna na miejscu

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego nw/066/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 22656fb41f4229ad