174,60 NOK NOK

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji słodyczy bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 03:08

Producent słodyczy ze Stavanger poszukuje od zaraz 4 osoby do pracy w Norwegii na produkcji spożywczej. Oferta bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem zapewnionym na czas kontraktu.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: 174,60 NOK brutto za godzinę
Liczba stanowisk: 4
Start pracy: od zaraz 11.07.2014

Zadania:
Praca na zastępstwo w fabryce produkującej słodycze (cukierki, draże, batoniki). Zadaniem pracownika będzie praca na linii produkcyjnej przy obsłudze maszyn oraz pakowaniu wyrobów, kontroli jakości. Niektóre zadania przydzielone przez pracodawcę mogą dotyczyć zajęć związanych z magazynowaniem lub utrzymaniem czystości.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– doświadczenie w produkcji spożywczej (minimum 2 lata)
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz
– aktualne badania do celów sanitarnych
– doświadczenie w Norwegii oraz znajomość systemu HACCP będzie atutem
– osoby bez nałogów, zmotywowane do rzetelnej pracy

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie sezonowe na warunkach Norweskich
– umowa na okres 3 miesięcy
– atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 174,60 NOK brutto
– zakwaterowanie w mieszkaniu położonym niedaleko miejsca pracy (koszt 3000 NOK od osoby miesięcznie)
– wsparcie koordynatora na miejscu
– pomoc w sprawach prawno-administracyjnych

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę przesyłać poprzez strone www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=49538783 klikając po prawej stronie przycisk “Sok Her”.

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 76853bb38dd6ffc5

10 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii na produkcji słodyczy bez znajomości języka Stavanger”

  1. agniecha na 8 lipca 2014 @ 09:15

    myślę, że jest jakiś błąd w podanym linku ponieważ nie wchodzi. Proszę o wprowadzenie poprawnego adresu kontakt na mój e- mail ponieważ jestem bardzo zainteresowana powyższą ofertą pracy i spełniam wszystkie wymagania.
    agnieszka_2908@hotmail.com

  2. 22rebbell69 na 8 lipca 2014 @ 21:57

    Dzień dobry,

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy /2 lub 3 osoby/ jesteśmy na miejscu w Sandnes z własnym zakwaterowaniem.
    Proszę o informację na rebbell69@gmail.com

    Pozdrawiam

  3. Witam byłabym zainteresowana ta ofertą pracą, pracowałam już przy produkcji ciastek w Holandii w Van Diermen, produkcji pizzy Bobola. Nie mam nałogów, jestem chętna do pracy. Mieszkam w Sadnes.
    Pozdrawiam

  4. bartek86 na 9 lipca 2014 @ 17:43

    Witam, niestety nie udaje mi się znaleźć strony.
    Jestem zainteresowany pracą, jestem w Norwegii. Mówię po angielsku i niemiecku.
    Mail: barteknorwegia@gmail.com Proszę o kontakt.

  5. habilitacja4 na 9 lipca 2014 @ 19:26

    WITAM. STRONA NIE DZIALA. DLATEGO TUTAJ PISZE

    mam na imie piotr lat 27, interesuje mnie praca. Studiuje na AWF Warszawa.
    Mieszkam obecnie w Szwecji Jonkoping.
    moj tel polski 518525456 tylko sms
    mojego kolegi szwedzki 0734924958
    email habilitacja4@gmail.com

  6. GoldenGiant13 na 1 sierpnia 2014 @ 10:40

    Witam,
    jestem zainteresowana państwa ofertą pracy.
    Pozdrawiam

  7. Tomekk2964 na 4 sierpnia 2014 @ 21:51

    Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Posiadam 3 letnie doświadczenie w pracy na produkcji.Mieszkam w Tau. Gotowy od zaraz. Ze względu na niedziałający link proszę o kontakt.

    e-mail: general_tomi@wp.pl
    tel: +48509673378

    Pozdrawiam

  8. Witam jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą dziewczyna 25 lat chłopak 27 jesteśmy solidni oraz pracowici znamy język angielski w stopniu komunikatywnym oraz wyrażamy chęć i gotowość do nauki języka norweskiego poproszę o kontakt agata_ungier@op.pl

  9. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    Lat 20 bez nałogów, zdeterminowany podjęciem pracy od zaraz
    biegle posługuję się językiem Angielskim
    wysoka sprawność fizyczna,sumienny uczciwy, pracowity.
    kontakt : miniak110@wp.pl

    pozdrawiam

  10. Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.
    wysoka sprawność fizyczna,sumienny uczciwy, pracowity,wysoka kultura osobista

    pozdrawiam