164/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków bez języka na produkcji Sortland

  • Miasto: Sortland
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 grudnia 2014 00:49

Fabryka kosmetyków z Sortland poszukuje pakowaczy bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii od zaraz na produkcji kosmetyków przy pakowaniu zestawów. Oferta dotyczy zatrudnienia sezonowego na okres 2 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Sortland
Zarobki: 164 NOK brutto/h
Umowa: 8 tygodni

Zadania:
Praca przy taśmie produkcyjnej polegająca w głównej mierze na kompletowaniu zestawów ze schodzących z linii kosmetyków. Zadaniem pakowacza będzie umieszczenie kosmetyków w pudełku zgodnie z deklarowaną zawartością oraz naklejeniu kodu kreskowego na opakowanie. Ponadto układanie zapakowanych pudełek na palety.

Wymagania:
– doświadczenie w branży produkcyjnej przy pakowaniu
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego typu pracy
– zdolności adaptacyjne do nowego środowiska
– uczciwość, pracowitość, komunikatywność
– gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– legalne, tymczasowe zatrudnienie na warunkach norweskich
– płatne zakwaterowanie na miejscu
– możliwość dłużej współpracy dla wyróżniających się pracowników
– pełne szkolenie w zakresie wykonywanych obowiązków
– dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
– możliwość otrzymania zaliczki w poczet przyszłego wynagrodzenia
– pomoc w sprawach natury formalnej (dokumenty, dojazd, numer podatkowy etc.)

Uwaga – ogłoszenie nie jest adresowane dla par.

Nr. ref.: pr/098/2014

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od stycznia 2015 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/098/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 1325483680996ce5

4 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków bez języka na produkcji Sortland”

  1. mariusz.chrzanowski na 9 grudnia 2014 @ 22:49

    Witam ! Mam 25 lat pracowałem juz na taśmie w Anglii
    Moge wyjechać od zaraz mój nr kontaktowy 881-377-531 pozdrawiam Mariusz

  2. ewelina.lys na 12 grudnia 2014 @ 18:57

    Witam, mam 22 lata, jestem zainteresowana tą ofertą, proszę o kontakt 721094906.

  3. taka firma nie istnieje

    • Witam jestem zainteresowana tego typu pracą. Odbywałam praktyki w zakładach produkcyjnych w czasie mojej edukacji.Proszę o kontakt na mój adres e-mail : imaruszak@op.pl