171 /h NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu żywności bez języka Stavanger 2018

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 listopada 2016 04:04

Firma produkcyjna ze Stavanger poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie przy pakowaniu żywności na linii produkcyjnej do końca lutego 2018 lub dłużej dla osób, które się sprawdzą i będą chętne do przedłużenia umowy.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Stavanger

Liczba miejsc: 2

Start:  od stycznia 2018

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto/h + premie

Zadania:

Zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów spożywczych schodzących z linii produkcyjnej i układanie kartonów na palety.

Wymagania:

  • Język angielski, niemiecki lub norweski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie przy pakowaniu lub produkcji
  • Uczciwość, pracowitość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do stałego zatrudnienia w krajach skandynawskich
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki jezdniowe

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienia na podstawie norweskiej umowy
  • Wszystkie przysługujące świadczenia
  • Pomoc z formalnościami oraz w znalezieniu mieszkania
  • Przyjazną atmosferą i terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Dla sprawdzonych pracowników umowa na czas nieokreślony

Aplikacja:

Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2017 z zaznaczeniem stanowiska “Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 26458213225d25ea

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii przy pakowaniu żywności bez języka Stavanger 2018”

  1. basiawilczewska na 24 listopada 2016 @ 13:00

    Witam, Jesteśmy parą zainteresowaną pracą w Norwegii, mamy doświadczenie w pracy na produkcji (m.in szklarnie, drukarnia, piekarnia…) komunikatywnie rozmawiamy po angielsku :).

    Niestety NIE MOŻEMY WYPEŁNIĆ FORMULARZA ponieważ stronka którą Państwo podaliście nie działa. Z chęcią prześlemy swoje CV na Państwa meila.

    Pozdrawiamy
    Barbara Wilczewska
    Paweł Gąsiorowksi

  2. Witam! jestem zainteresowany pracą w Norwegii prosze o kontakt 513022915 lub mail w.sasin20@gmail.com. pozdrawiam Alex.