155/h + zakwaterowanie NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań z j. angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 czerwca 2021 01:51

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątaczek-sprzątaczy. Zatrudnienie w Stavanger przy sprzątaniu domów i mieszkań ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 155 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • samodzielna praca przy sprzątaniu domów, mieszkań oraz apartamentów
  • wszelkie zadania wykonywane są zgodnie z wymaganiami – tak jak klient sobie życzy
  • do zadań należy sprzątanie cykliczne oraz stałe utrzymywanie porządku – ścielenie łóżek, zmiana pościeli, włączanie prania, mycie podłóg, odkurzanie, mycie armatury itp.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • skrupulatność
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • brak uzależnień
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • rzetelne oraz profesjonalne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych, w banku czy u lekarza
  • opieka polskiego koordynatora na wszelkim poziomie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • zakwaterowanie zorganizowane w komfortowych warunkach za darmo

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

domanskajustyna82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 4060d5bd32c06aa