Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

190/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii przy sprzątaniu w hotelu dla pokojówki bez języka norweskiego Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2022 01:19

Aktualna oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu dla pokojówki lub pokojowego. Zatrudnienie w hotelu z Bergen bez znajomości języka norweskiego, ale ze znajomością angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka – Pokojowy

Miejsce zatrudnienia: Bergen i okolice

Wynagrodzenie: 190 NOK na godzinę pracy co daje w przeliczeniu około 14 500 – 17 000 zł/mies. brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu pokojów i apartamentów

Oczekiwania:

  • przynajmniej 3 miesiące doświadczenia zawodowego
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy w usługach

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • zatrudnienie do podjęcia na czas określony – umowa do sierpnia
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń przez źródło. Można również kontaktować się telefonicznie, pod numerem:

  • 722 250 930

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pokojowka-pokojowy-w-norwegii-na-sezon-CID4-IDOtXmm.html

ID ogłoszenia: 4956246d2da581f1

ilość wszystkich wyświetleń: 990, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.