Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

od 155/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii z j. angielskim dla sprzątaczki przy sprzątaniu domów i mieszkań w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2020 15:26

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Oslo przy sprzątaniu mieszkań. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego lub norweskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pilnowanie porządku i sprzątanie domów oraz mieszkań

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość
  • dyskrecja
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę na czas określony
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • dla chętnych w siedzibie firmy możliwość wykupienia kursu językowego w cenie 1000 NOK miesięcznie
  • pracę na pełny etat + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 3235e22d9b14cec7

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.