169/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii z j. angielskim przy sprzątaniu po remontach Askim 2019

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lipca 2019 01:43

Oferta fizycznej pracy w Norwegii przy sprzątaniu po remontach domów i innych obiektów. Ogłoszenie aktualne od zaraz z Askim ze znajomością języka angielskiego dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Askim, Norwegia

Wynagrodzenie: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu po remontach mieszkań, domów, hal produkcyjnych, magazynów, urzędów itp.
  • pracownik będzie zajmował się usuwaniem kurzu, zabrudzeń budowlanych itp.

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna, zręczność, zwinność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • zdolność do współpracy
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • umowę norweską na okres 3 miesięcy próbnych z opcją podjęcia stałej pracy w Norwegii dla pracowników najlepszych
  • na miejscu zapewnione szkolenie pracownicze, profesjonalne sprzęty oraz chemia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • wsparcie przy wszelkich sprawach, również urzędowych czy w bankach

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 5465d208287f34b7