Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

169 brutto NOK

Od zaraz produkcja rybna Norwegia praca dla par bez znajomości języka w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 marca 2015 22:57

Producent paczkowanego łososia w Bergen zatrudni pary do pracy w Norwegii przy produkcji, pakowaniu. Oferta bez znajomości języka norweskiego od zaraz dla osób z doświadczeniem oraz co najmniej komunikatywnym językiem angielskim.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 169 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 10
Start: marzec 2015

Zadania:
Prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na porcjowaniu łososia według wagi i układaniu kawałków na tacki do pakowania. Obowiązkiem pracownika jest również finalna kontrola jakości filetów.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– komunikatywny język angielski (co najmniej jedna osoba na parę)
– aktualne badania sanitarne
– znajomość podstawowych zasad higieny przy pracy z żywnością
– gotowość do wyjazdu od połowy marca 2015
– pracowitość, rzetelność, dokładność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem holenderskiej agencji zatrudnienia (warunki norweskie)
– terminowe wypłaty zarobków bezpośrednio na konto bankowe
– pomoc związana z relokacją pracownika w Norwegii
– zapewnione kwatery wynajęte przez agencje (koszt w zależności od standardu będzie odliczony z wynagrodzenia)
– umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych i sprawdzonych pracowników

Aby wziąć udział w rekrutacji należy przygotować swoje CV wraz ze zdjęciem oraz wysłać je na adres:

biuro@workingservice.pl z adnotacją „pakowanie łososia Norwegia 2015”

źródło: workingservice.pl

ID ogłoszenia: 97554f763d1d395f

ilość wszystkich wyświetleń: 849, dzisiaj: 2

Linki sponsorowane

5 komentarzy na “Od zaraz produkcja rybna Norwegia praca dla par bez znajomości języka w Bergen”

  1. DorotaPawlik na 5 marca 2015 @ 01:23

    Witam
    Jestem zainteresowana pracą, niestety nie da się wysłać maila na biuro@workingservice.Proszę o kontakt
    Pozdrawiam

  2. Michal842 na 5 marca 2015 @ 17:22

    Witam jestem zainteresowany oferta przy porcjowaniu i pakowaniu łososia. Prosze o kontakt 536 399 671 ,oraz kingsway511@interia.pl Pozdrawiam.

  3. bartekmlepszy na 14 marca 2015 @ 20:16

    Witam jestem zainteresowany praca przy pakowaniu łososia kon.790700101

  4. rojkopaulina@gmail.co na 19 marca 2015 @ 17:46

    Jestem zainteresowana praca,jestem na miejscu w Bergen gotowa do pracy od zaraz.
    rojkopaulina@gmail.com proszę o kontakt.

  5. angelikalukasiewicz na 23 marca 2015 @ 09:38

    Witam jesteśmy z partnerem zainteresowani ofertą proszę o kontakt angluk@wp.pl
    Pozdrawiamy.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.