Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

115-150 NOK

Od zaraz sezonowa praca Norwegia przy zbiorach owoców jabłek i gruszek w Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 października 2020 02:56
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz sezonowa praca Norwegia przy zbiorach owoców jabłek i gruszek w Lillehammer

Opis

Od zaraz pilnie potrzebne 2 osoby do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach owoców jabłek i gruszek w sadzie z Lillehammer. Niewymagana znajomość języka norweskiego. Preferowane osoby znające język angielski i posiadające doświadczenie przy zbiorach.

UWAGA: koniecznie osoby, które są już w Norwegii i są dyspozycyjne na najbliższej 3-4 tygodnie. Z uwagi na kwarantanne i krótki okres pracy nie możemy jej zaproponować osobom przebywającym w Polsce.

Stanowisko: pracownik sezonowy

Start: od zaraz na 3-4 tygodnie

Miejsce: okolice Lillehammer

Liczba miejsc: 2

Zarobki: na akord, ale gwarantowane nie mniej niż 115 NOK brutto/h

Zadania:

Zbiory owoców twardych w sadzie zlokalizowanym na terenie Lillehammer. Połowa drzewek to gruszki druga połowa jabłka, sad ma około 5 hektarów. Są to specjalne odmiany drzewek, które nie są wysokie. Mimo wszystko, aby zebrać wszystkie owoce trzeba korzystać z drabiny lub wysięgników z chwytakiem.

Na miejscu będzie zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego (ogrzewane). Luksusów nie ma, ale jest czysto. Na miejscu oczywiście dostęp do kuchni. Prysznice i toalety znajdują się w osobnym budynku ok 100-150 metrów od domków.

Ogłoszenie grzecznościowe na prośbę mojego norweskiego pracodawcy, u którego pełnię funkcję koordynatora. Zapraszam do przesyłania zgłoszeń. Żadne CV nie jest potrzebne, proszę jedynie napisać o swoim doświadczeniu przy zbiorach, znajomości języka angielskiego/norweskiego oraz w jakim okresie jesteście do dyspozycji.

Pozdrawiam

Michał Moczarski

michal.moczarski@onet.pl

ID ogłoszenia: 6275f80fde3b2e12

   

ilość wszystkich wyświetleń: 852, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.