stawki akordowe NOK

Od zaraz sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach jabłek Lillehammer 2016

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 01:43

Od zaraz (sierpień 2016) poszukiwane osoby chętne do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze jabłek w sadzie z Lillehammer. Oferta na około 4-6 tygodniu z zakwaterowaniem na miejscu.

Obowiązki:
Praca fizyczna polegająca na ręcznym zbiorze owoców twardych – jabłek oraz gruszek.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność w podanym okresie
  • sprawność fizyczna
  • zdyscyplinowanie
  • obowiązkowość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe
  • umowę o pracę na legalnych zasadach
  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego
  • zapewnione lokum na czas trwania umowy w domkach kempingowych
  • dobre zarobki uzależnione od wydajności pracownika

Aplikacja:
Prosimy o uważne aplikowanie, to ogłoszenie może okazać się próbą oszustwa lub wyłudzenia. Apelujemy, aby nie przekazywać żadnych pieniędzy firmie przed wyjazdem na miejsce pracy.

Prosimy o aplikację zgodnie z instruktażem na poniższej stronie:

praca.gratka.pl/oferta/zbieracz-jablek-norwegia-3126773.html

ID ogłoszenia: 92657a27a43094d0

4 komentarze na “Od zaraz sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach jabłek Lillehammer 2016”

  1. Gosiabrd186 na 19 sierpnia 2016 @ 23:30

    Witam jestem zainteresowana praca prosze i konrakt na meula kasiabrd186@wp.pl

  2. krzysztof54 na 23 sierpnia 2016 @ 17:11

    hej jestem zainteresowany pracą mogę w każdej chwili przylecieć i od razu mogę pracować proszę o kontakt tel.+48510486436

  3. iwonkakow na 1 lutego 2017 @ 18:16

    Wiatam..Jestem zaintersowana to pracą mam doświadczenie ,bo pracowałam w Włoszek też przy jabłkach ..mój e- mail iwona.filipkowska@onet.pl

  4. Witam, jestem zainteresowany ogłoszeniem, jeśli jest akturalne w 2017 roku.
    Mam doświadczenie, często pracuję na zbiorach na wsi. Jestem sumiennym, pracowitym studentem, bez nałogów i posługującym się biegle językiem angielskim.
    Proszę o kontakt na mail: jan0z@wp.pl lub na telefon: 502871928