do uzgodnienia NOK

Od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Norwegia praca z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 grudnia 2014 03:25

Poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Oslo z językiem angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca polegać będzie na kompleksowym sprzątaniu w domach u klientów stałych bądź jednorazowych.
  • Osoby zatrudnione odpowiedzialne będą za pranie, mycie podłóg, sprzątanie łazienek, prasowanie, wycieranie kurzy.

Oczekiwania:

  • do podjęcia tej pracy niezbędna jest komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • obowiązkowość
  • osoba bez skłonności do uczuleń
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzątaczki
  • preferowane osoby z własnym samochodem oraz dobrą orientacją w terenie

Oferujemy:

  • uniform, odpowiedni sprzęt, materiały oraz detergenty
  • zatrudnienie na norweskich warunkach
  • zapewnione 40 godzin pracy tygodniowo
  • ubezpieczenie oraz składki
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta lub anglojęzycznych przełożonych
  • zakwaterowanie
  • stałe zatrudnienie

Aplikacja:

Aplikując na stanowisko prosimy powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl

CV proszę wysłać na adres:

martyna.grabarczyk@10g.pl z dopiskiem “sprzątanie domów Oslo”

ID ogłoszenia: 426548b10d440b20

1 odpowiedź na “Od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Norwegia praca z językiem angielskim Oslo”

  1. Proszę o kontakt k.urbaniakorm@gmail.com