do ustalenia NOK

Od zaraz tymczasowa praca Norwegia na produkcji żywności w Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 marca 2015 15:28

Agencja zatrudnienie dla klientów ze Stavanger poszukuje od zaraz osoby chętne do pracy w Norwegii przy tymczasowej pracy na produkcji spożywczej w charakterze skoczka (różne zadania przydzielane elastycznie w zależności od zapotrzebowania).

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Stavanger
Zarobki: do ustalenia
Start: jak najszybciej
Liczba wakatów: 2

Zadania:
– różne zadania w zakładach produkcyjnych polegające na wsparciu procesów przy taśmie produkcyjnej
– zadania związane z myciem, krojeniem, przygotowaniem półproduktów
– inne obowiązki zlecone przez pracodawcę

Wymagania:
– posiadanie doświadczenia w produkcji spożywczej
– sprawność fizyczna
– umiejętność do szybkiej nauki nowych obowiązków
– zdolność do pracy zarówno samodzielnej jak i zespołowej
– dobra znajomość języka norweskiego tak w mowie jak i piśmie
– gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– legalną umowę na norweskich warunkach podpisywana bezpośrednio z norweską agencją
– dobre warunki socjalne, sanitarne i płacowe
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez bezpłatne szkolenia
– atrakcyjne warunki finansowe

Jak aplikować?

Zgłoszenia można składać bezpośrednio poprzez formularz na stronie www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=55759053 lub za pomocą poczty elektronicznej (w języku norweskim) na adres: stavanger[at]proffice.no

źródło: Finn.no

ID ogłoszenia: 457550ecaae7ad5a