163,20/h brutto NOK

Odśnieżanie od zaraz fizyczna praca w Norwegii bez znajomości języka, Lillehammer 2021-2022

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2021 21:03

Od zaraz na sezon 2021-2022 fizyczna praca w Norwegii przy odśnieżaniu. Ogłoszenie bez znajomości języka w rejonie Lillehammer dla osób z dobrą kondycją. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do odśnieżania

Rozpoczęcie zatrudnienia: pilnie!

Wynagrodzenie: 163,20 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Zatrudnienie: do końca marca 2021 +/- kilka dni

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osób zatrudnionych będzie ręczne oraz maszynowe odśnieżanie powierzonych powierzchni – parkingów, osiedli, firm, ulic
  • zadania wykonywane są z użyciem łopat, szufli oraz odśnieżarek spalinowych

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • brak nałogów
  • sumienność, solidność, pracowitość
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4300 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • pracę w Norwegii na czas określony
  • pełny etat
  • w przypadku braku śniegu pracownik będzie delegowany do innych prac np. ogrodniczych, sprzątania lub otrzyma pieniądze z ubezpieczenia przestojowego

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa na czas określony.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Odśnieżanie Lillehammer 2021/2022. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 5406196ee8c6e59d