od 140/h brutto NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka na myjni samochodowej od zaraz 2021 Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 stycznia 2021 01:31

Od zaraz oferujemy zatrudnienie na myjni samochodowej w Oslo dla pomocników. Ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy kompleksowym myciu i sprzątaniu aut osobowych klientów (czasami zdarzają się też busy).

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: od 140 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca jako pomocnik na myjni samochodowej wiąże się z wykonywaniem ciężkich zadań przy myciu oraz sprzątaniu samochodów osobowych
  • pracownik będzie miał do dyspozycji profesjonalną chemię oraz wysokiej jakości sprzęty – myjki, odkurzacze itp.
  • aktualnie wykonywane są również ozonowania i dezynfekcje samochodów

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • motywacja, zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w pokojach pracowniczych
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych, urzędowych i innych, związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie
  • rodzinną atmosferę

Aplikacja:
Jeśli podzielasz naszą pasję, lubisz kiedy auto błyszczy lepiej niż nowe, a do tego masz doświadczenie i wiedzę w temacie – nie zastanawiaj się tylko wyślij swoje CV.

e-mail: car-wash@reborn.com w tytule maila proszę wpisać, że chodzi o pracę pomocnika na myjni.

ID ogłoszenia: 1095ff06e7d69d92