Do uzg. NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy odśnieżaniu od zaraz 2023 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 stycznia 2023 00:52

Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Norwegii przy odśnieżaniu 2023. Zatrudnienie w Drammen z bezpłatnym zakwaterowaniem dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy odśnieżaniu

Lokalizacja: Drammen, Norwegia

Termin: od zaraz

Zarobki: do ustalenia

Wakaty: 4 – UWAGA REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

Zakres zadań:

  • fizyczna praca na zewnątrz przy ręcznym oraz mechanicznym odśnieżaniu parków, posesji, chodników, dróg, powierzchni firm prywatnych, państwowych – w zależności od zlecenia
  • do dyspozycji będą łopaty, szufle, odśnieżarki, zgarniacze itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • własna, porządnej jakości odzież do pracy w niskich temperaturach
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • brak problemów zdrowotnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową do końca marca 2023
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe zamieszkanie w ogrzewanych, wynajmowanych mieszkaniach pracowniczych o dobrym standardzie
  • wszelkie niezbędne narzędzia i sprzęty do pracy
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • premie i dodatki za dobrze wykonywaną pracę
  • w przypadku braku opadów inne prace – np. sprzątanie podwórek lub wypłacanie postojowego

Aplikacja:

Kontrakt z mojej strony był realizowany w latach 2013 – 2022, wszyscy pracownicy byli zadowoleni z warunków i wysokości zarobków.

Część osób już pracowała wcześniej obecnie poszukuję dodatkowych, nowych pracowników ponieważ moja firma zdobyła nowe zlecenia na sezon zimowy 2022/2023.

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Odśnieżanie w Drammen 2023 – rekrutacja uzupełniająca″

ID ogłoszenia: 57663b85905596e4