169/h brutto NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Tønsberg

  • Miasto: Tønsberg
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 lutego 2018 03:01

Aktualnie poszukujemy pracowników do fizycznej pracy w Norwegii przy przeprowadzkach. Zatrudnienie od zaraz w Tønsberg dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejscowość: Tønsberg, Norwegia

Zarobki: 169 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca o charakterze fizycznym – przy demontażu, pakowaniu, zabezpieczaniu, załadunku, rozładunku, rozpakowywaniu i montażu
  • często zdarzają się wyjazdy poza miasto, również z noclegiem
  • konieczność dbania o powierzone miesnie

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • mile widzoane prawo jazdy kat.C
  • zręczność
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym – 40 godzin pracy tygodniowo
  • możliwość pobierania norweskich świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • umowę norweską z opcja podjęcia stałej pracy za granicą

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym
doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.pl

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 5915a88073d9f1a7

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka przy przeprowadzkach od zaraz Tønsberg”

  1. Witam . Jestem zainteresowany i prosze o kontakt pod nr tel 724661988 pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt 725479855