do uzgodnienia NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii 2018 bez języka przy recyklingu od zaraz Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 05:06

Od maja 2018 zatrudnienie dla pracowników fizycznych bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów w Bergen. Norwegia praca fizyczna przy recyklingu z zapewnioną opieką ze strony polskiego rezydenta na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odpadów

Miasto: Bergen, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia – bardzo dobre warunki finansowe!

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca wykonywana będzie przy taśmie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ręczne sortowanie odpadów
  • pracodawca zapewnia niezbędną odzież roboczą, porządne buty i rękawice
  • odpady są już wstępnie przesortowane – nie powinny być mokre

Wymagania:

  • brak problemów z pracą w godzinach nadliczbowych
  • wysoka sprawność fizyczna i zdolności manualne
  • bardzo dobra organizacja, punktualność
  • wytrzymałość
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • możliwość wyjazdu do pracy w Norwegii bez konieczności porozumiewania się w języku angielskim ani norweskim
  • wdrożenie w obowiązki
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • okazję do poszerzania horyzontów i rozwoju własnej osoby

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: sortowaniesurowców/05/18

Rozpoczęcie pracy od maja 2018!

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 8415ae447093aec7

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii 2018 bez języka przy recyklingu od zaraz Bergen”

  1. beata.rodz na 12 maja 2018 @ 17:38

    jestem zainteresowana prosze o kontakt 502866900