168 brutto/h NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka rozładunek paczek Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2016 01:46

Magazyn firmy kurierskiej z Oslo zatrudni Polaków bez znajomości języka norweskiego do rozładunku i sortowania paczek. Oferta fizycznej pracy w Norwegii na zmianie nocnej z atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 168 NOK brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • różnego rodzaju prace fizyczne na magazynie firmy kurierskiej
  • rozładunek samochodów dostawczych
  • sortowanie paczek kurierskich na linii produkcyjnej
  • aktualizowanie baz danych
  • ponowny załadunek paczek na samochody
  • zabezpieczenie przesyłek zniszczonych i spisanie odpowiednich raportów
  • dbanie o porządek na magazynie

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy na zmianie nocnej
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • wysoka sprawność fizyczna i duża wytrzymałość
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zdolność obsługi komputera
  • komunikatywność
  • preferowane zgłoszenia od osób mobilnych

Oferujemy:

  • zorganizowanie zakwaterowania odpłatnie
  • uczciwe zatrudnienie dla Polaków
  • uniform służbowy w postaci spodni, kilku koszulek, kurtki, buzy i obuwia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • możliwość otrzymania premii lub dodatków za efektowną pracę

Aplikacja:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 5456d01120dfd0a

6 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii bez języka rozładunek paczek Oslo”

  1. Witam
    Jestem bardzo zainteresowany owa praca na magazynie 🙂
    Zależy mi bardzo dlatego zrobie wszystko aby móc zacząć pracować u państwa 🙂
    Proszę o kontakt 785426502
    badź e-mail : youtube-966@wp.pl

  2. Karol_Gdansk na 1 marca 2016 @ 12:20

    Dzień dobry,

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Numer telefonu 514 610 421

    Pozdrawiam,
    Karol

  3. Witam, jestem bardzo zainteresowany tą oferta pracy wraz ze znajomym, oboje posiadamy udokumentowane doświadczenie w pracy na magazynie (ja 12 miesiecy, znajomy 9 miesiecy w firmie Albert Hejin w Holandii) oraz znamy angielski w stopniu komunikatywnym, bez problemu dogadujemy się w tym języku. Jeśli chodzi o resztę warunków które postawili Państwo w procesie rekrutacji to spełniamy je wszystkie (zaswiadczenie o niekaralnosci posiadamy lecz wydane 1,5 roku temu, oczywiście jeśli zajdzie taka potrzeba zdobędziemy aktualne).
    Mam nadzieje że otrzymam odpowiedz.
    Pozdrawiam
    Bogdan
    z8bodzio@gmail.com

  4. anet987654321 na 4 marca 2016 @ 05:35

    Witam,
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą tej pracy. Możemy ją podjąć “od zaraz”. Proszę o kontakt e-mail: aneta.ziabska96@wp.pl

  5. Witam jestem zainteresowany tą pracą proszę mi podać adres na który ma wysłać CV

  6. hubert1978 na 23 marca 2016 @ 18:43

    Witam jestem zainteresowany oferta tej pracy.Doświadczenie magazynowe jak najbardziej 4 lata w UK na magazynie i w Polsce od 6 lat.Uprawnienia na wozki widłowe wydane w UK.
    kONTAKT hubert@czarnecki.pl
    tel 600 535 450