158 NOK/h + zamieszkanie NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz bez języka Fredrikstad przy sortowaniu paczek

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2016 17:31

Poszukujemy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Norwegii bez znajomości języka przy sortowaniu paczek na magazynie kurierskim z Fredrikstad. Zatrudnienie od II połowy czerwca 2016 na podstawie norweskiej umowy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Termin: zatrudnienie od II połowy czerwca 2016

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 158 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie firmy logistycznej przy sortowaniu paczek
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej przez 8h
  • paczki sortuje się ręcznie
  • wszelkie uszkodzenia który nastąpiły w trakcie transportu pracownik musi zabezpieczyć i spisać protokół

Oczekiwania:

  • skoncentrowanie, niemylenie destynacji paczek
  • zorganizowanie
  • zdyscyplinowanie
  • szybkość, zręczność
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane zgłoszenia od osób aktualnie przebywających w Norwegii
  • możliwość pracy zmianowej
  • odpowiedzialność oraz punktualność

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach, koszty pokrywa pracodawca, pracownik musi jednak podpisać regulamin oraz wpłacić kaucję (zostanie pobrana z pierwszego wynagrodzenia)
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • zaliczka możliwa do pobrania już po pierwszym tygodniu
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Formularz rekrutacyjny:

(proszę wybrać stanowisko “pracownik fizyczny – centrum logistyczne Fredrikstad”)

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 61957520581f08f0

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz bez języka Fredrikstad przy sortowaniu paczek”

  1. Damian Godlewski na 21 czerwca 2016 @ 19:46

    Witam,

    jesteśmy zainteresowani państwa ofertą (dwóch mężczyzn w wieku 20 lat).
    Wysłaliśmy już nasze CV na wskazany adres mailowy, jednakże zamieszczamy tu nasze dane kontaktowe:

    -godlewski.damianuwr@o2.pl
    -stanislaw.kierpiec@gmail.com
    -nr telefonu 602 491 775 lub 530 903 987

  2. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy. Mężczyzna 32 lata, praca fizyczna nie jest mi obca, jestem zdeterminowany, odpowiedzialny i obowiazkowy. Marcin tel. 570240973 rybarczyk -84@tlen.pl