do uzgodnienia NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz dla montera kabli TV Bodo

  • Miasto: Bodo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2014 01:10

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla montera instalacji telewizyjnej w nowym budownictwie od zaraz. Ogłoszenie z Bodo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego- wystarczy dobra angielskiego.

Stanowisko: Monter kabli TV

Lokalizacja: Bodo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za montaż instalacji Telewizyjnych w nowych budynkach.

Oczekujemy:

  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w podobnej pracy
  • duża samodzielność
  • języka angielski lub norweski w stopniu komunikatywnym
  • sumienność
  • pracowitość
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia pracy na norweskich warunkach
  • pracodawca oferuje pakiet socjalny z dodatkami dla rodziny
  • wsparcie w kwestiach urzędowo administracyjnych
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • dobre warunki pracy

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające:

  • CV w języku angielskim lub norweskim
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie należy
  • oraz referencje pisemne wraz z kontaktem do byłych pracodawców (WAŻNE)

przesłać na adres: rekrutacja@es-perfekt.pl

źródło: http://norwegia.pgra.pl/oferuje/budowlana/monter-sieci-instalacja-tv_i473

ID ogłoszenia: 38253df57bc08cf5

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii od zaraz dla montera kabli TV Bodo”

  1. jestem gotowy do wyjazdu od zaraz mam 31 lat duzo sily i checi do pracy jestem osoba nie uzalezniona od alkocholu mieszkam w swinoujsciu z kad odhodza promy do szwecji i norwegi przyjazd by byl natychmiastowy ,uprzejmie prosze o rozwazenie mojej osoby na czas terazniejszy moja narzeczona pracuje w oslo chcial bym sie dostac tez do pracy w norwegi nr tel. 533755432 posiadam uprawnienia na wuzki widlowe elektryczne i gazowe z certyfikatem na unie europejska