158,60 brutto/h NOK

Oferta pracy Norwegia z językiem angielskim sprzątanie obiektów od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 lipca 2017 00:41

Aktualna oferta pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego na stanowisku sprzątaczki przy sprzątaniu obiektów w Stavanger. Zatrudnienie od zaraz tylko dla pracowitych osób – preferowane panie, ale zgłoszenia od Panów również będą uwzględnione.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Stavanger, Norwegia

Stawka godzinowa: 158,60 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 1

Czas trwania umowy: na czas próbny

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej będzie sprzątanie różnorodnych budynków – szkół, domów i mieszkań, szpitali itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • niezbędne jest posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • pracowitość
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pierwszą umowę na okres próbny z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia dla pracowników najrzetelniejszych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opiekę i wsparcie przy formalnościach na miejscu

Aplikacja:

Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:

Karolina Zdrojewska: zdrojewska@t.pl

ID ogłoszenia: 363597c0d398b752