168,20 brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii 2017 bez znajomości języka na magazynie Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 grudnia 2016 04:14

Szukamy chętnych do pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień na magazynie sklepu internetowego. Oferta z Drammen dla osób bez znajomości języka od stycznia 2017.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miasto: Drammen, Norwegia
Stawka godzinowa: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto
Rozpoczęcie: od nowego roku, start w styczniu 2017

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie sklepu internetowego, zajmującego się sprzedażą gier, książek, płyt, drobnej elektroniki i różnorodnych gadżetów
  • osoba, która zostanie zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień z użyciem skanera ręcznego
  • obowiązkiem będzie pakowanie towarów do wysyłki

Oczekiwania:

  • umiejętność doskonałego zarządzania czasem pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • przykładanie się do zadań
  • punktualność, zaangażowanie, wydajność
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę od zaraz bez znajomości języka norweskiego
  • umowę początkowo na okres próbny, pracownicy najlepsi będą mogli podpisać umowę o pracę na czas nieokreślony
  • gruntowne przeszkolenie
  • pomoc w dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego m/015/16. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 222584f5f6eba84c