175/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii 2019 od zaraz dla operatora wózka widłowego w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 stycznia 2018 03:34

Oferta aktualnej pracy w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego na stanowisku operatora wózka widłowego. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Oslo na magazynie przy rozładunku, załadunku i transporcie towarów.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zadania na magazynie głównie przy rozładunku, załadunku i rozkładaniu dostaw
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie porządku, odpowiednie magazynowanie towarów, transport w obrębie firmy itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • sumienne wywiązywanie się z obowiązków
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie zorganizowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie  plus koszty licznikowe
  • zatrudnienie na rok 2019
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2019. Zatrudnienie od lutego 2019.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 6355a6c5a5fc3dfe

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii 2019 od zaraz dla operatora wózka widłowego w Oslo”

  1. americangrizzly na 15 lutego 2018 @ 10:40

    Wygląda na to, że spełniam oczekiwania z ogłoszenia. Jestem zainteresowany tą pracą, zatem zapraszam do kontaktu.
    A.

  2. marrta-t na 5 marca 2018 @ 14:04

    Dzień dobry jestem zainteresowana wraz z narzeczonym ofertą pracy od zaraz. Mamy uprawnienia na wózki widłowe. Język angielski na poziomie bardzo dobrym. Mamy własne auto. Posiadamy doświadczenie w pracy za granicą w Anglii jak i w Niemczech na magazynach i nie tylko. Proszę o kontakt. Tel. + 48 782-444-540 lub e-mail: marrta-t@wp.pl

  3. witam, jestem zainteresowany oferta pracy