do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii Arendal na budowie dla murarza z językiem angielskim

  • Miasto: Arendal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lutego 2016 21:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie w charakterze murarza. Zatrudnienie w Arendal dla osób ze znajomością języka angielskiego – bez norweskiego przy murowaniu i tynkowaniu.

Stanowisko: Murarz

Lokalizacja: Arendal, Norwegia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia w kontakcie bezpośrednim

Obowiązki:

  • samodzielne murowanie oraz tynkowanie powierzchni
  • pracownik będzie odpowiedzialny za szalowanie a także kładzenie płytek i oraz kostki brukowej
  • inne prace budowlane zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • wysoka samodzielność
  • prawo jazdy kat.B, atutem będzie posiadanie kat.C
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • udokumentowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bezkonfliktowość – umiejętność pracy w zespole
  • wiek do 40 roku życia

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie, w przeliczeniu ok 10000 do 15000 zł miesięcznie brutto
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania wiadomości e-mail z załączeniem CV na poniższy adres:

  • japsz@online.no

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-3117546.html

ID ogłoszenia: 60756b52e2ff2699