120/h brutto +napiwki NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez języka dla kierowcy kat.B-dostawcy pizzy Oslo 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 marca 2020 02:00

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy pizzy w restauracji włoskiej z Oslo. Norwegia praca bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 120 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca z własnym autem na stanowisku dostawcy pizzy dla restauracji włoskiej
  • zadania polegają na odebraniu dań z restauracji i zawiezieniu pod wskazany w zamówieniu adres
  • pracownik pobiera opłaty, wydaje paragony oraz jedzenie

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto do pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w nawiązywaniu kontaktów
  • opcja pracy w weekendy oraz wieczorami
  • umiejętność nawiązywania oraz utrzymywania pozytywnych kontaktów z innymi

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz na norweskiej umowie o pracę na okres próbny
  • darmowy posiłek w postaci jednej pizzy na dzień roboczy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i dobre zarobki
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za paliwo, ubezpieczenie oraz niektóre naprawy serwisowe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

mateusz.roguski@onet.pl

ID ogłoszenia: 4735e6b624bc4521