162,40/h NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka jako pomoc kuchenna od zaraz Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 grudnia 2019 01:06

Od zaraz ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie w hotelu*** z Lillehammer dla pomocy kuchennej przy wsparciu w przygotowywaniu dań na kuchni.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie jako pomoc kuchenna w restauracji 3***
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie składników, prostych dań, obsługę urządzeń kuchennych, pracę na zmywaku
  • zadania wykonywane są zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie oraz wykształcenie gastronomiczne
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • punktualność, zaangażowanie, samodzielność
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • uniform służbowy
  • możliwość wykupienia wyżywienia, koszt to 100 NOK za każdy dzień roboczy
  • zatrudnienie na podstawie umowy 3 miesięcznej z opcją podjęcia stałej współpracy
  • gwarancja rozwoju
  • przeszkolenie pracownicze pomagające w szybkim wdrożeniu się w obowiązki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/0012/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 8005deb553fb472e