165/h NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z butami od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 maja 2017 03:29

Dam pracę w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy zbieraniu zamówień na magazynie obuwniczym. Zatrudnienie od zaraz w Stavanger dla 2 osób. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Magazynier
Stawka godzinowa: 165 NOK na godzinę pracy
Miasto: Stavanger, Norwegia
Termin: od zaraz
Wakaty: 2

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni obuwniczej
  • głównym zadaniem będzie zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
  • przyjmowanie i rozlokowywanie dostaw
  • załadunek towaru na samochody
  • dbanie o towar, przeliczanie, montaż alarmów, etykietowanie, składanie i pakowanie

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • gotowość do wyjazdu i podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • bezkonfliktowość
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • przeszkolenie pracownicze oraz liczne szkolenia rozwijające
  • dla najlepszych stałą pracę w Norwegii
  • zatrudnienie od zaraz
  • na miejscu zorganizowane płatne mieszkanie, koszt miesięczny od osoby to 3500 NOK

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/05/17

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 2175914f56507b0b

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z butami od zaraz Stavanger”

  1. SLOWIK1982 na 18 maja 2017 @ 11:00

    szukam pracy w norwegii

  2. czesio513 na 5 czerwca 2017 @ 10:35

    Witam jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy oczekuję na kontakt, na adres czesio513@wp.pl
    Pozdrawiam