175/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z napojami od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 04:26

Oferta aktualnej pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni napojów. Zatrudnienie w Oslo dla osób bez znajomości języka norweskiego z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie towaru na podstawie listy lub z użyciem skanera ręcznego, pakowanie do kartonów lub układanie na paletach i zabezpieczanie
  • rozładunek oraz załadunek dostaw
  • inne zadania zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • sumienność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • umiejętność świetnego zarządzania czasem pracy
  • zaangażowanie, samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Zapewniamy:

  • uczciwego pracodawcę i opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki
  • w cenie 4500 NOK zorganizowane odpłatne zamieszkanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji „Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 3485a3d96717b3c9

11 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z napojami od zaraz Oslo”

  1. magdusia485 na 23 grudnia 2017 @ 13:55

    Magda i bartek Jestesmy zainteresowani proszę o kontakt 880336076 magazynier

  2. mateus1986 na 26 grudnia 2017 @ 17:44

    Mateusz jestem zainteresowany prosze o kontakt .

  3. kamilkamil111 na 3 stycznia 2018 @ 15:10

    Kamil jestem zainteresowany proszę o kontakt ; 511312946

  4. Loleczek889 na 5 stycznia 2018 @ 10:42

    Witam jestem zainteresowany wraz z partnerka Tomek, Nikola nr tel 783010652

  5. Kamil jestem zainteresowany proszę o kontakt 503403785

  6. Mateusz Moneta na 9 stycznia 2018 @ 01:52

    Jestem zainteresowany posiadam dodatkowo uprawnienia na wózki widłowe ‭+48 510 686 092‬ I holenderski ‭00 31 6 45 78 46 86‬

  7. Dzień dobry. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Z chęcią prześlę swoją aplikacje.
    Jakub Wiśniewski
    +48 792 080 500

  8. Tomasz_Kogut na 10 stycznia 2018 @ 15:39

    Jestem zainteresowany, oraz wysłałem aplikację ze wskazanym formularzem. W razie pytań proszę o kontakt pod numerem +48 509-572-334

  9. Klaudiaharatym na 11 stycznia 2018 @ 16:20

    Proszę o kontakt, jestem zainteresowana wraz z moim partnerem do współpracy z państwem

  10. Witam posiadam wyżej wymienione doświadczenie . Jestem zainteresowany ofertą pracy . Proszę o kontakt : ‭519 851 421‬

  11. witam, Jestem zainteresowany oferta pracy. doświadczenia 6 years magazyne, dobry pracownik, uczciwa negocjacji

    Czech. Z.Kovarikxxx@gmail.com, +420728081653