165/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z obuwiem od zaraz Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 czerwca 2018 02:20

Hurtownia obuwnicza z Oslo zatrudni chętnych bez znajomości języka norweskiego na magazynie. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień, a także pakowaniu i przygotowywaniu towaru do wysłania.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Stavanger, Norwegia

Wakaty: 2

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • kompletowanie zamówień, pakowanie i przygotowywanie do wysyłki
  • dbanie o porządek na stanowisku a także zbieranie i archiwizacja dokumentów
  • wprowadzanie danych do systemu
  • inne prace zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, odpowiedzialność, uczciwość
  • dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie, miesięczny koszt od osoby to 3500 NOK
  • opcja rozwoju
  • przyjazny, zgrany i ambitny zespół
  • obowiązuje zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na czas określony z opcją przedłużenia
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 07/18

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 7995b2ece96a2cfa

7 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii bez języka na magazynie z obuwiem od zaraz Stavanger”

  1. arturm1000 na 25 czerwca 2018 @ 23:19

    Jestem zainteresowany. Proszę o kontakt. tel. 888-096-384

  2. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt pod numerem +48573055795

  3. Jestem zainteresowany, prosze o kontakt na maila kwojnarowski99@outlook.com

  4. Kruchy99 na 6 lipca 2018 @ 14:14

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą proszę o kontakt na 502497470 lub E-mail bartosolinn10@wp.pl

  5. arturm1000 na 12 lipca 2018 @ 23:27

    Zainteresowany.PRIV Tel. 888-096-384

  6. Ilona0912 na 30 lipca 2018 @ 14:40

    Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt +47 486 46 523

  7. Ilona0912 na 30 lipca 2018 @ 14:42

    Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt +47 486 46 523 bądź ilona3@onet.pl