od 168,20/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka od zaraz na magazynie hurtowni IT w Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2021 01:03

Bez znajomości języka na terenie Drammen od zaraz możliwa do podjęcia ciekawa praca w Norwegii. Zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem IT przy zbieraniu zamówień z pomocą skanera ręcznego.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem IT

Pensja: od 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni ze sprzętem IT w roli pomocnika magazyniera
  • obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie zamówień ze skanerem ręcznym, wprowadzanie danych do systemu, pakowanie towarów, przyjmowanie dostaw, rozładunek, pilnowanie porządku
  • do zadań należeć będzie regularne przeprowadzanie inwentaryzacji itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • szybkość w przyswajaniu informacji i nawiązywaniu kontaktów
  • przyjazne nastawienie
  • zdolność do pracy w zespole
  • pełna samodzielność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • norweską umowę o pracę
  • świadczenia socjalne
  • pracę w systemie zmianowym
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • solidne warunki zatrudnienia
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • płatny urlop
  • dodatki do pensji podstawowej, np. za frekwencję

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego me/11/21. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 882618ef28981d67