173/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka pakowanie kosmetyków od zaraz Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 grudnia 2021 00:32

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Sandefjord przy pakowaniu kosmetyków. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pakowaczy bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji kosmetyków
  • praca w pro pracowniczym zakładzie z wdrożonymi wysokimi standardami BHP również w czasie pandemii
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości, etykietowaniem, samodzielnym składaniem pudełek, umieszczaniem w środku produktu i zamykaniem

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, pracowitość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • solidność
  • energiczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • umowę na czas określony
  • zatrudnienie od zaraz
  • płatny urlop
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zapewnione w hotelu pracowniczym za 4000-5000 NOK miesięcznie od osoby
  • pakiet startowy dla każdego pracownika – poszewka na pościel, karta do telefonu z Internetem i słowniczek

Aplikacja:

Nr. ref.: pk01/12/021

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig@postinbox.com z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk01/12/021

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 67561ab5667ce9c9