163,80 /h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka przy pakowaniu przekąsek od zaraz Bergen 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 03:58

Poszukujemy od zaraz chętnych do pakowania solonych przekąsek w fabryce z Bergen. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii na stanowisku pakowacza bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz przekąsek

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkcyjnym z Bergen
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej solonych przekąsek, typu chipsy, krakersy czy też paluszki
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości produktów oraz ich pakowaniem

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, sumienność
  • motywacja do osiągania zamierzonych efektów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • chęć do podnoszenia swoich umiejętności
  • bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta na miejscu – zapewniona pomoc przy formalnościach, szkoleniu wstępnym, dopełnianiu spraw w urzędach, bankach itp.
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę w wynajmowanych mieszkaniach za 3000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przejścia na umowę stałą bezpośrednio u norweskiej firmie
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie do podjęcia dla Polaków bez języka od zaraz na pełny etat

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/07/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 2855d15dba2ad4f8