165/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z obuwiem Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 października 2017 03:47

Pilnie poszukujemy osób bez znajomości języka na magazyn hurtowni obuwniczej w Stavanger. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii do podjęcia od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: 165 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 2

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni obuwniczej przy zbieraniu produktów na podstawie zamówienia
  • pracownik będzie odpowiedzialny również za pakowanie towarów
  • do zadań należy rozładunek dostaw oraz inne prace zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • doświadczenie
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, uczciwość
  • zdolność rozwiązywania problemów
  • wysoka motywacja
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w zgranym zespole
  • zorganizowane odpłatnie zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider/11/17

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 33459f5152500396