168,40/h NOK

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji kanapek od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 października 2021 00:36

Od zaraz praca w Norwegii dla osób bez znajomości języka na produkcji kanapek i wrapów. Ogłoszenie z fabryki spożywczej w Oslo z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 168,40 NOK na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie nieskomplikowanych prac produkcyjnych, polegających na przygotowywaniu składników, składaniu kanapek, obsługiwaniu urządzeń, pilnowaniu porządku, przeprowadzaniu kontroli jakości oraz pakowaniu

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • samodyscyplina
  • przykładanie się do obowiązków
  • motywacja, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, w bankach, odebranie z dworca, asystowanie u lekarza itp.
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • atrakcyjne zarobki
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/010/21. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 473616ac60b58557