168,40/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka na produkcji kanapek Oslo od zaraz 2020

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 marca 2020 04:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji kanapek i wrapów. Zatrudnimy osoby bez znajomości języka w fabryce spożywczej z Oslo także dla par. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 168,40 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Oslo, Norwegia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: 3 miesiące z opcją przedłużenia na stałe

Z uwagi na obecną sytuację możliwość zatrudnienia będzie prawdopodobnie dopiero w kwietniu.

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca na produkcji spożywczej, polegająca na myciu i przygotowywaniu składników, obsłudze maszyn ich myciu oraz konserwacji, pakowaniu, dbaniu o wysoką jakości itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • świetna organizacja czasu pracy
  • brak uzależnień
  • zaangażowanie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • wysoka motywacja
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę dla grup oraz par
  • płatne zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie
  • 3 miesięczną umowę próbną z możliwością przedłużenia na stałe
  • atrakcyjne warunki finansowe + opcja premii za wydajność i pełną frekwencję
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe wsparcie w trackie dopełnianiu spraw rekrutacyjnych i organizacyjnych związanych z wyjazdem do Norwegii

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/03/20. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 245e74a257c182f