183,20/h NOK

Oferta pracy w Norwegii 2022 bez znajomości języka na produkcji opakowań od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 maja 2022 00:12

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji opakowań kartonowych. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Oslo dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań kartonowych

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 183,20 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 8

Obowiązki:

  • praca produkcyjna w fabryce z Oslo zajmującej się wytwarzaniem opakowań kartonowych
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, kontrolowaniem jakości – cięcia, poprawianie – docinanie, pakowanie, etykietowanie itp.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • zdolność wykonywania pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie
  • gotowość pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz na podstawie umowy próbnej na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałego zatrudnienia
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia – pomoc przy sprawach urzędowych, w bankach, u lekarzy,
  • konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie zapotrzebowania
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 2500 NOK miesięcznie na pierwsze 3 miesiące, potem należy zorganizować sobie zamieszkanie we własnym zakresie
  • wsparcie przy relokacji
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Produkcja opakowań Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 405627572a88478a