od 165 brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii bez znajomości języka na produkcji rowerów od zaraz fabryka Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 lutego 2021 00:25

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii 2021 dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Sandnes na produkcji rowerów elektrycznych i hulajnóg.

Możliwość podjęcia pracy możemy zaproponować obecnie jedynie osobom, które mogą przekroczyć granicę kraju i są w stanie przyjechać do Norwegii w ciągu 48h.

Stanowisko: Pracownik produkcji rowerów

Lokalizacja: Sandnes, Norwegia

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa od 165 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: luty / marzec 2021

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na nowo otwartych liniach produkcyjnych w fabryce z Sandnes, która zajmuje się produkcją rowerów oraz hulajnóg elektrycznych
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku przejdzie gruntowne szkolenie pracownicze i będzie zajmował się różnymi zadaniami – na każdym etapie produkcji, np.: kontrola jakości, obsługa urządzeń, dbanie o ciągłość, składanie elementów, montaż z użyciem elektronarzędzi, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • zręczność, sumienność, odpowiedzialność
  • pełna samodzielność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od osób ze zdolnościami technicznymi
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie wykształcenie związane z elektroniką
  • zaangażowanie, dokładność

Zapewniamy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • norweską umowę o pracę
  • płatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji
  • prawo do płatnego urlopu
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny

Aplikacja:
Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca lutego 2021. Zatrudnienie od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 346602fbb8f050c0