169 brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii bez języka przy produkcji rybnej Bergen od zaraz

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 września 2015 00:00

Przetwórnia rybna z Bergen od zaraz poszukuje pracowników produkcji do legalnej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy obróbce i pakowaniu łososia wędzonego na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Bergen
Zarobki: 169 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 10
Start: od zaraz 2015

Zadania:
Prosta, powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na porcjowaniu łososia według wagi i układaniu kawałków na tacki do pakowania. Obowiązkiem pracownika jest również finalna kontrola jakości filetów.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– komunikatywny język angielski (co najmniej jedna osoba na grupę)
– aktualne badania sanitarne
– znajomość podstawowych zasad higieny przy pracy z żywnością
– gotowość do wyjazdu od października 2015
– pracowitość, rzetelność, dokładność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem holenderskiej agencji zatrudnienia (warunki norweskie)
– terminowe wypłaty zarobków bezpośrednio na konto bankowe
– pomoc związana z relokacją pracownika w Norwegii
– zapewnione kwatery wynajęte przez agencje (koszt w zależności od standardu będzie odliczony z wynagrodzenia)
– umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia dla najlepszych i sprawdzonych pracowników

Aby wziąć udział w rekrutacji należy przygotować swoje CV wraz ze zdjęciem oraz wysłać je na adres:

biuro@workingservice.pl z adnotacją “pakowanie łososia Norwegia 2015”

źródło: workingservice.pl

ID ogłoszenia: 6905609ad743e03a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii bez języka przy produkcji rybnej Bergen od zaraz”

  1. Jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy zacząć pracę od zaraz prosimy o kontakt+48501933587 mamy doświadczenie na tym stanowisku mamy doświadczenie na tym stanowisku