Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

167 brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii dla cukiernika w restauracji hotelowej od kwietnia 2015

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 16 marca 2015 02:34

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka norweskiego na stanowisko cukiernika do przygotowania deserów. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków od kwietnia 2015.

Stanowisko: Cukiernik

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Zarobki: 167 NOK brutto/h

Termin: praca od połowy kwietnia 2015

Obowiązki:
Oferta dotyczy pracy w restauracjach hotelowych polegającej na przygotowaniu deserów.

Oczekujemy:
obowiązkowym warunkiem jest posiadanie 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku kucharza lub w zawodzie cukiernika
atutem będzie doświadczenie w pracy w państwach skandynawskich
komunikatywna znajomość języka angielskiego jest niezbędna
możliwość podjęcia pracy w drugiej połowie kwietnia 2015

Oferta:
szczegółowy opis warunków wyjazdu w Polsce
pomoc w zorganizowaniu formalności
w Polsce kurs dla kucharzy z bezpłatnym zamieszkaniem i wyżywieniem
zatrudnienie odbywać się będzie na czas nieokreślony
wysokie wynagrodzenie
znalezienie zamieszkania w cenie ok 6000 NOK miesięcznie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z CV na poniższy adres mailowy:

barbara.stasiak@adecco.com

W zgłoszeniu prosimy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/cukiernik_w_norwegii,ogloszenie,20150306152906.html

ID Ogłoszenia: 8295505ea52a861b

592 liczba wyświetleń, 4 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii dla cukiernika w restauracji hotelowej od kwietnia 2015”

  1. bartekmlepszy na 19 marca 2015 @ 22:42

    Witam jestem zainteresowany posiadam egzamin czeladnika z ocena celujaca ptocz nauki 3 letniej2 letni staz Bartek790700101