Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

do ustalenia NOK

Oferta pracy w Norwegii dla mechaników samochodowych (różne marki) Hordaland

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 13 grudnia 2014 03:22

Atrakcyjna propozycja dla Polskich mechaników samochodowych – legalna praca w Norwegii przy naprawie oraz diagnostyce samochodów różnych marek na terenie Hordaland.

Norweska Agentura Pracy ETERNI NORGE as, – Aktualnie poszukuje ludzi do pracy na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH W NORWEGII

Miejsce pracy: Norwegia, Hordaland

Opis stanowiska pracy: Naprawa, diagnostyka i serwis samochodów rożnych marek.

Nasze wymagania:
- Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie napraw samochodów osobowych
- Wykształcenie w zawodzie
- Język angielski albo norweski na poziomie komunikatywnym
- Diagnostyka samochodów
- Elektryka, mechanika samochodów

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Norweski socjalni system
- Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no

ID Ogłoszenia: 76554859550579ea

395 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj