Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

do ustalenia NOK

Oferta pracy w Norwegii dla mechaników samochodowych (różne marki) Hordaland

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 grudnia 2014 03:22

Atrakcyjna propozycja dla Polskich mechaników samochodowych – legalna praca w Norwegii przy naprawie oraz diagnostyce samochodów różnych marek na terenie Hordaland.

Norweska Agentura Pracy ETERNI NORGE as, – Aktualnie poszukuje ludzi do pracy na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH W NORWEGII

Miejsce pracy: Norwegia, Hordaland

Opis stanowiska pracy: Naprawa, diagnostyka i serwis samochodów rożnych marek.

Nasze wymagania:
– Co najmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie napraw samochodów osobowych
– Wykształcenie w zawodzie
– Język angielski albo norweski na poziomie komunikatywnym
– Diagnostyka samochodów
– Elektryka, mechanika samochodów

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Norweski socjalni system
– Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta proszę wysyłać CV w języku angielskim wraz ze zdjęciem pod adres petra@eterni.no

ID ogłoszenia: 76554859550579ea

ilość wszystkich wyświetleń: 536, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.