156,40/h brutto NOK

Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par bez języka na magazynie z żywnością Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 maja 2018 05:14

Propozycja zatrudnienia na magazynie spożywczym w Bergen przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par także bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: 156,40 NOK na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie zamówień na magazynie z żywnością
  • kompletowanie towarów do zamówień hurtowych
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacji
  • prace porządkowe
  • wsparcie przy rozładunku i załadunku
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • samodzielność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 4000 NOK od osoby albo 6000 NOK od pary
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w dobrych warunkach
  • zatrudnienie zmianowe na pełny etat
  • pierwszą umowę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • przyjazne warunki i wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do połowy czerwca 2018. Pierwszy wyjazd możliwy jest jeszcze w tym samym miesiącu 2018.

email: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 3315b093901bb6c5

3 komentarze na “Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla par bez języka na magazynie z żywnością Bergen”

  1. witam,jestem zainteresowany tą ofertą pracy.

  2. tester24pl na 6 lipca 2018 @ 14:02

    sa nadgodziny

  3. OskarG777 na 6 lipca 2018 @ 15:12

    Zainteresowany