od 158/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii dla par bez języka przy pakowaniu lodów od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2022 01:21

Od zaraz zatrudnienie w fabryce mrożonek z Oslo przy pakowaniu lodów. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii dla par również bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 158 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Opis stanowiska pracy:

  • praca w warunkach chłodniczych na produkcji przy pakowaniu lodów i deserów mrożonych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie, mycie i konserwowanie urządzeń, pilnowanie ciągłości, pakowanie, przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne nieskomplikowane prace przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • wysoka motywacja
  • solidność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • aktualne badania do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim zorganizowane na miejscu
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • odpłatne zamieszkanie, koszt to 3800 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK od pary
  • norweską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się
  • pakiet socjalny
  • premie za wydajność i pełną frekwencję

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 6036235e795c283b