156,80/h NOK

Oferta pracy w Norwegii Fredrikstad bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 października 2016 03:36

Hurtownia odzieżowa z Fredrikstad poszukuje pracowników do zbierania zamówień na magazynie. Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Pensja: 156,80 NOK brutto na godzinę pracy
Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia
Liczba miejsc do obsadzenia: 3
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba którą zatrudnimy na to stanowisko będzie przydzielona do zbierania zamówień, składanych przez klientów indywidualnych oraz hurtowych
  • do zadań należeć będzie przygotowanie produktów do wysyłki – pakowanie, etykietowanie oraz nadanie paczek

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie
  • odpowiedzialne podejście do zadań

Zapewniamy:

  • darmowy przelot do Norwegii
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji
  • pracę dla Polaków na podstawie umowy o pracę początkowo na czas określony z możliwością przedłużenia
  • szkolenie wdrażające w zadania

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień, Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 80580577892fd12

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii Fredrikstad bez języka na magazynie odzieżowym od zaraz”

  1. Posiadam doswiadczenie , prosze o kontakt . tel: +48573199063
    e-mail- radoslaw.brzozowski@onet.pl