do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla glazurnika z językiem angielskim Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 października 2017 03:22

Oferujemy zatrudnienie w Oslo dla pracowników budowlanych ze znajomością języka angielskiego. Norwegia praca dla glazurnika-kafelkarza na budowie przy układaniu płytek, terakoty oraz glazury.

Stanowisko: Glazurnik

Nr ref.: Glazurnik 10/17

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Miejsce pracy: Oslo, Kristiansand, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia – stawka będzie zależna od doświadczenia

Zakres zadań:

  • praca przy kładzeniu płytek, terakoty oraz glazury

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub norweskim na poziomie komunikatywnym
  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku przez minimum 3 lata
  • samodzielność, profesjonalizm, pracowitość
  • znajomość pracy norweskich standardów

Zapewniamy:

  • pracę w długotrwałej perspektywie
  • wysokie zarobki
  • duża liczba godzin pracy
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem CV w języku angielskim wraz z referencjami lub numerami do poprzednich pracodawców na adres:

  • rekrutacja@es-perfekt.pl
Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-275j7b/

ID ogłoszenia: 56859cf40728ae84